Szanowni Państwo,
wznawiamy pracę w gabinetach od 01.06.2020PRZY WEJŚCIU OBOWIĄZKOWE MASECZKI I DEZYNFEKCJA RĄK. Aby zachować maksymalne bezpieczeństwo pacjentów i personelu będziemy w czerwcu pracować w ograniczonych warunkach tak, że w danej godzinie przyjmować będzie tylko jeden lekarz. Pacjenci będą wchodzić na umówioną godzinę bezpośrednio do gabinetu, nie będą oczekiwać na swoją kolej w poczekalni, tym samym nie będą się spotykać bezpośrednio. Recepcjonistka będzie każdego pacjenta oczekującego na zewnątrz zapraszać bezpośrednio do gabinetu lekarza. Ze względu na stan epidemiczny, nie wszyscy lekarze mogą rozpocząć pracę od 01.06.2020.
Informacje o dostępności lekarzy uzyskacie Państwo dzwoniąc do nas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów oraz możliwościom pracy lekarzy utrzymujemy system teleporad.
  1. TELEPORADY proszę zamawiać telefonicznie
  2. Aby uzyskać teleporadę, trzeba zarejestrować się do lekarza w dotychczasowych godzinach przyjęć, zostawić nazwisko pacjenta i numer telefonu, lekarz oddzwoni do Państwa o godzinie na którą zostaliście zarejestrowani
  3. Jeśli macie Państwo wyniki badań, zdjęcia, inne informacje nt. zdrowia, które chcielibyście przedstawić lekarzowi do oceny proszę zgłosić to rejestratorce
  4. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w zakładkach poszczególnych lekarzy
z poważaniem
Lekarze i Personel Gabinetów Lekarskich

Polityka prywatności - RODO

Obowiązek informacyjny

Zgodnie za art.13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwanego w dalszej części „Rozporządzeniem”) informujemy, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Medix sp. z o.o. 31-534 Kraków ul. Masarska 7/II NIP 6761740162 jako podmiot administrujący dla Gabinetów Lekarskich  ul. Masarska 7/II w Krakowie 
  2. Inspektorem ochrony danych  jest dr  Jacek Markiewicz   dostępny pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Państwa dane osobowe powierzone nam poprzez kontakt mailowy mogą być przetwarzane tylko w zakresie świadczenia usług medycznych i nie będą przetwarzane w celach marketingowych
  4. Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane. Okres przez który Państwa dane osobowe będą przechowywane jest obliczany na zasadach określonych w ustawie o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz. U. z 2009 r. Nr 52, poz. 417 z późn. zm.).
  5. Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do:


a.    żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa,
b.    sprostowania danych,
c.    żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
d.    usunięcia danych

 

  1. W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych Medix sp. z o.o., mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.