Polityka prywatności - RODO

Obowiązek informacyjny

Zgodnie za art.13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwanego w dalszej części „Rozporządzeniem”) informujemy, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Medix sp. z o.o. 31-534 Kraków ul. Masarska 7/II NIP 6761740162 jako podmiot administrujący dla Gabinetów Lekarskich  ul. Masarska 7/II w Krakowie 
  2. Inspektorem ochrony danych  jest dr  Jacek Markiewicz   dostępny pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Państwa dane osobowe powierzone nam poprzez kontakt mailowy mogą być przetwarzane tylko w zakresie świadczenia usług medycznych i nie będą przetwarzane w celach marketingowych
  4. Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane. Okres przez który Państwa dane osobowe będą przechowywane jest obliczany na zasadach określonych w ustawie o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz. U. z 2009 r. Nr 52, poz. 417 z późn. zm.).
  5. Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do:


a.    żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa,
b.    sprostowania danych,
c.    żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
d.    usunięcia danych

 

  1. W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych Medix sp. z o.o., mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.